پرسش ها

کلیه نرم افزارهای احمد جاوید دارای خصوصیات زیر است: 1- نصب فقط با یک کلیک در یک مرحله بدون حتی یک سوال 2- بدون نیاز به شماره سریال کرک پچ یا کیگان 3- قابلیت نصب در همه سیستم ها 32 یا 64 بیتی فرقی نمی کند. 4- قابلیت نصب روی تمام ویندوزهای جدید و قدیم 10 8 7 حتی ایکس پی 5- نصب فوق سریع در زمان های خیلی کم و حیرت آور. 6- دایمی و مادالعمر . تا هر زمان که ویندوز شما کار کند ، این نرم نرم افزارها نیز کار خواهند کرد. و مزایای دیگر...
این مجموعه شامل تعداد زیادی نرم افزار می باشد. که بصورت دی وی دی عرضه می شود. همراه با منوهای جذاب و توضیح راجع به هر نرم افزار. این پک برای 2 گروه مناسب است: 1- کسانی که نیاز به نرم افزارهای بیشتری از آنچه بصورت رایگان در سایت قرار داده شده است دارند. 2- کسانی که به دلیل عدم دسترسی به اینترنت قادر به دانلود نیستند یا تمایلی به دانلود ندارند.
کشکول نرم افزاریست که میتواند در زمانی کوتاه همه نرم افزارهای مورد نیاز ویندوز را فقط با یک کلیک و بصورت مسلسل وار نصب کند ، بدون نیاز به هیچ کار اضافی. این مجموعه مناسب افراد ذیل است: 1- کلیه مهندسین کامپیوتر که وقتشان ارزشمند است و نمی خواهند بعد از نصب ویندوز ساعت ها وقت خود را صرف نصب نرم افزارهای جانی همچون مرورگر نرو دانلود منیجر وین رار و نرم افزارهای دیگر نمایند. ایشان کشکول را تهیه و منبعد فقط با یک کلیک کارشان راه می افتد. 2- شرکت های کامپیوتری که در زمینه فروش سیستم فعالیت می نمایند ، با تهیه کشکول برای همیشه راحت می شوند. 3- سایر کابران که با کامپیوتر آشنایی دارند و خودشان قادر به نصب ویندوز هستند.
بی نهایت... شما می توانید هر چند بار و بر روی هر تعداد سیستم که بخواهید نرم افزارهای تهیه شده را نصب کنید. هیچ منع و محدویتی ندارد... مادام العمر
چون در حال حاضر کشور ایران مشمول قوانین کپی رایت جهانی نمیشود همچنین ارتباط مالی با خارج از کشور قطع و در موارد نادر خیلی سخت و با واسطه انجام میشود. جهت راحتی هموطنان داخل کشور این نرم افزارها در اختیارشان قرار گرفته است. ولی ایرانیان خارج از کشور لازم است بدلایل اخلاقی و قانونی نرم افزار را از شرکت سازنده و با لایسنس اصلی خریداری نمایند.